fbpx

Zabojuj o  titul a vychutnaj si atmosféru na HernaZona.sk UNIZA Masters

 
Už na jeseň sa môžete tešiť na ďalší ročník úspešného e-športového festivalu HernaZona.sk UNIZA Masters, ktorý sa tradične koná v Žiline.  

Veľkou novinkou je mediálne partnerstvo s e-gaming portálom HernáZóna.sk vydavateľstva Ringier Axel Springer SK.

Situácia s ochorením COVID-19 sa mení veľmi dynamicky, zdravie hráčov a návštevníkov je pre nás organizátorov na prvom mieste a preto sme sa rozhodli zorganizovať tento ročník on-line. Tradičné priestory Novej Menzy Žilinskej univerzity v Žiline vymeníme on-line svet. 

HernaZona.sk UNIZA Masters bude v znamení populárnych herných turnajov, bohatého sprievodného online programu, zaujímavého prizepoolu a skvelej atmosféry. Na svoje si prídu nie len hráči, ale aj diváci, prostredníctvom komentovaných on-line streamov z jednotlivých turnajov.

Counter-Strike nie je jediný turnaj, ktorý festival prináša. Hráči budú bojovať o prizepool v populárnych hrách: League of Legends, HearthStone, Teamfight Tactics, FIFA či NHL. 

Ako jednu z noviniek sme si pre našich hráčov pripravili turnaj v populárnej hre Valorant

Viac informáciíi o e-športovom turnaji HernaZona.sk UNIZA Masters vám prinesieme už čoskoro.  

Hernazona.sk UNIZA Masters Vám prináša Fakulta elektrotechniky a informačných technológií UNIZA v spolupráci s KOALAN. 

Portál HernáZóna.sk je hlavným mediálnym partnerom. Popri nej e-športový festival podporuje aj IT web Živé.sk a, portál pre mladých Noizz.sk a televízia TV Raj.